Program Leonardo da Vinci
BIULETYN "STAWIAM NA RODZINNE RZEMIOSŁO - Wymiana doświadczeń we Włoszech

Informujemy, iż w biurze Cechu można zapoznać się z biuletynem pt"STAWIAM NA RODZINNE RZEMIOSŁO - Wymiana doświadczeń we Włoszech" wydanym przez Cech Rzemiosł Różnych w Żorach w związku z zrealizowanym projektem.

 

WŁOSKIE GAZETY O POBYCIE POLAKÓW

W dniach 05 - 18.05.2013 roku grupa polskich Rzemieślników realizowała  projekt „STAWIAM NA RODZINNE RZEMIOSŁO – Wymiana doświadczeń we Włoszech” w ramach Programu Leonardo da Vinci. W związku z powyższym włoskie gazety opublikowały następujące artykuły:

 

http://www.cech.dlawas.pl/download/5200a52ad23d2.pdf

 

 

http://www.cech.dlawas.pl/download/5200a501298e8.pdf

 

 

PUBLIKACJA UPOWRZECHNIAJĄCA

W związku z realizacją przez Cech Rzemiosł Różnych w Żorach projektu "STAWIAM NA RODZINNE RZEMIOSŁO - Wymiana doświadczeń we Włoszech" realizowanego w ramach programu Leonardo da Vinci poniżej dostępna jest publikacja upowrzechniająca projekt.

 

http://www.cech.dlawas.pl/download/51dfb87f7f495.pdf

więcej>>
MIĘDZYNARODOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

 

 

W dniach od 05.05.2013 – 18.05.2013 roku Cech Rzemiosł Różnych w Żorach realizował  Projekt „STAWIAM NA RODZINNE RZEMIOSŁO – Wymiana doświadczeń we Włoszech” w ramach Programu Leonardo da Vinci. Partnerem Cechu w realizacji Projektu była Włosko - Polska Izba Przemysłowo - Handlowa Camera di Commercio e Industria Itali - Polacca.

więcej>>
RZEMIEŚLNICY JADĄ DO WŁOCH

Informujemy, iż Nasz Cech realizuje projekt "STAWIAM NA RODZINNE RZEMIOSŁO - Wymiana doświdczeń we Włoszech" w ramach Programu Leonrado da Vinci.

 

Projekt obejmuje dwutygodniową wymianę doświadczeń z włoskimi rzemieślnikami z zakresu szkolnictwa zawodowego i umiejętności przekazywania biznesu młodemu pokoleniu. Wymiana doświadczeń odbędzie się w dniach 05.05-18.05 2013 r.

więcej>>
REKRUTACJA

Informujemy, iż Nasz Cech zakwalifikował się do realizacji projektu "STAWIAM NA RODZINNE RZEMIOSŁO - Wymiana doświadczeń we Włoszech" w ramach Programu Leonardo da Vinci.

 

więcej>>